Siema tu Kosalokopoko i jako nowy Newsman będę publikował co jakiś czas to co było i będzie w świecie Pokemon. Wydaję mi się, że dobrze jeśli nazwiemy to “Przeglądem tygodnia” :D. 

POKEMON GO 

W Pokemon GO trwa nadal zimowy event, a z tym przychodzą jeszcze inne eventy na lodowe pokemony. W tym tygodniu 29.12 odbył się Spotlight Hour na Snover’a.

[Szczegóły na infografikach]

Wszyscy czekają na nadchodzący 2021 rok. Dużo się będzie działo, a to tylko początek.

Na początek Sylwester z Pokemon GO:

A Nowy rok rozpoczniemy z styczniowymi zmianami:

A po tym wszystkim dostaniemy Pokemon Tour – czyli eventy, w których będziemy mogli nadrobić wpisy w Pokedexie pokemonów z poprzednich generacji. W trakcie eventu Unovy, dostępny będzie wariant shiny Snivy’ego wraz z jego linią ewolucyjną. Dla zainteresowanych dołączam infografikę.

POKEMON SWORD/SHIELD

W związku z trwającą zimą, jeszcze do końca grudnia w Max Raidach w Wild Area będą częściej pojawiały się pokemony lodowe i ogniste.

Jeśli nadal nie macie G-Max Laprasa lub G-Max Centiskorcha, do dzieła!

FILMY

Opublikowane zostały nowe materiały promocyjne wraz z premierą najnowszego filmu “Pokemon the Movie: Coco”. Jest to pierwsza produkcja z ósmej generacji. Film póki co zbiera pozytywne recenzje.

ANIME

Co do anime, w sieci krąży zwiastun specjalny odcinków na 2021 roku ! Widać, że nasi bohaterowie spotkają Wikstorma – członka Elitarnej Czwórki z regionu Kalos. Farfetch’d Asha przechodzi jakąś próbę. Coś dzieje się z Sobble’em Gou po pojawieniu się Inteleona, spotkanie Opal i po raz pierwszy został ukazany Grookey. Widzimy Suicune‘a, a Koharu ma magiczne spotkanie z galariańską Ponytą i Rapidashem. 

Czyżby kolejna część zakończy się walką z Suicune’em? Hmmm… 

I to by było na tyle widzimy się za jakiś czas :3

Źródła:

@LEGENDSLima (Twitter)

@Osirus Studios (YouTube)

@ポケモン公式YouTubeチャンネル (Official Pokemon YouTube Channel)