Siema, jest nowy Przegląd tygodnia, zapraszam do małej lekturki.

POKEMON GO 

Do dzisiejszego dnia (18. kwietnia) Landorus w formie Therian jest dostępny na Raidach. Wraz z nim pojawiają nowe pokemony w dziczy jak i w jajach – Skrelp i Clauncher.

Od 20 kwietnia do Pokemon GO wchodzi Binacle oraz odmiana shiny Trubbisha i Garbodora. Lekko pozmieniane zostaną spawny z jajek, pokemony w dziczy, na raidach oraz te z researchu.

Z okazji oficjalnego wydania gry New Pokemon Snap, w Pokemon GO dostaniemy mini event na shiny Smeargle’a. Częściej będą pojawiały się pokemony z regionu Lental – Lotad, Ducklett, Cacnea, a na raidach: Vaporeon, Meagnium oraz Trapinch. Dostaniemy również tematyczny research, który będzie polegał w większości na cykaniu fotek napotkanym pokemonom.
Pamiętajcie! Shiny Smeargle będzie do zdobycia TYLKO podczas tego eventu! (Może powrócić w przyszłości, ale nie wiadomo kiedy dokładnie!)

Wskazówka/Ostrzeżenie!

Niantic poinformowało graczy, że występuje błąd z pozyskiwaniem punków doświadczenia z przyjaźni. Twórcy radzą by w tym czasie nie używać Lucky Eggów. Usterka jest już naprawiana.

POKEMON MASTERS

Od 4. kwietnia do 1. maja możemy wydropić głównych bohaterów siódmej generacji. Przywitajmy Elio z Popplio i Selene z jej Rowletem.

Źródła:

@LEGENDLima (Twitter)

@NianticHelp(Twitter)

pokemon.com