Oto kolejny Przegląd tygodnia. Miłego dzionka.

POKEMON GO

Zespół R powraca!

Od 22 kwietnia Arlo, Sierra i Cliff, ponownie zawitają w Pokemon GO. Tym razem z powodu małego błędu dostaniemy dodatkowe bonusy. Między innymi jako rekompensatę za błąd związany z Zespołem R od 1 do 17 czerwca po pokonaniu Giovanniego będziemy mogli złapać Shadow Zapdosa, który był nagrodą w tym miesiącu.

! Przypominam również o evencie (29 kwietnia) z ekskluzywnym shiny Smeargle’em !

ANIME

W ostatnim czasie wypuszczone zostało wideo promocyjne Pokemon Journeys. Zostały ukazane przede wszystkim zapowiedzi najnowszych odcinków, których tytuły możecie już zobaczyć w zakładce Wkrótce w anime, jak i tajemniczy Projekt Mew.

Project: Mew

Projekt Mew jak sama nazwa wskazuje skupia się na złapaniu mitycznego pokemona Mew. Według opisów na Serebii zapowiada się bardzo ciekawie.

Nasi chłopcy wyruszają do laboratorium w Pallet Town, gdzie spotykają profesora Oaka. Ten opowiada im o planach schwytania Mew oraz o poszukiwaniu członków drużyny do wyprawy w tym celu. Ash również orientuje się, że Infernape, którego zostawił u profesora ostatnio rzadko się pokazuje, dlatego postanawia wyruszyć z Gou na poszukiwania. Spotykają dawnego rywala Asha – Gary’ego, który wrócił do rodzinnego miasta „z pewnej przyczyny”, która wydaje się jakoś powiązana z legendarnym pokemonem Moltresem…

W wideo również widnieje fragment z legendarnym pokemon Urshifu w stylu Single Strike. Zobaczymy emocjonującą walkę pomiędzy Urshifu oraz Regice’em.

Ta część zapowiada się bardzo ekscytująco, napiszcie z czego się cieszycie najbardziej.

POKEMON SWORD/SHIELD

Z okazji Światowego Dnia Pingwina (25.04) w Pokemon Sword i Shield na walkach w Max Raidach o wiele częściej pojawia się Eiscue!

Swoją drogą Eiscue to jeden z bardziej zastanawiających (XD) designów poków, a wy co o nim myślicie? Napiszcie w komentarzu.

Źródła:

@LEGENDSLima (Twitter)

@anipoke_PR (Twitter)

Serebii.net

pokemon.com