Hey wake up samurai, we have a Przegląd tygodnia to burn. xFG Tak czy inaczej zapraszam!

POKEMON GO 

Od dzisiaj Xerneas zamieniła się z Pokemonem Destrukcją, Yveltalem. 19. oraz 26. maja odbędą się na niego Raid Hour. Polecam pomyśleć nad maksowaniem pokemonów, które mają przewagę, np. typy elektryczne lub baśniowe, widoczne na grafice.

W trakcie obecnie trwającego eventu, do 17 maja możemy dostać już wcześniej zapowiadaną shiny galariańską Ponytę i Rapidasha. To również pierwszy debiut Panchama na raidach, a za złapanie jakiegokolwiek pokemona dostajemy 3x więcej expa.

POKEMON MASTERS

Z nowości możemy wyróżnić to, że do 28 maja możemy zescoutować Beę ze Sirfetch’dem oraz Nessę z Drednaw’em. Obie postacie są pomocne w obecnych eventach.

Ogłoszony został pierwszy Community Event w motywie legendarnych pokemonów z Hoenn. Zaczął się 16. maja. Za każdą walkę dostaniecie przedmioty, które możecie wymienić na: gemy, orby, power-upy czy cukierki.

Dostaniecie specjalne wyposażenie, które zależy od waszego wyboru w grze. Jeśli pokonacie Kyogre’a – dostaniecie je w stylu Teamu Aqua. Analogicznie dzieje się z Groudonem i Teamem Magma.

W maju 24. powraca również quest z championami. Kolejno wracają: Steven, Lance oraz Cynthia. Ta ostatnia w w wersji normalnej oraz w specjalnym ubiorze.

INNE

Ostatnio głośno znowu o Katy Perry, a konkretnie piosence Electric. Z okazji 25-tej rocznicy pokemonów opublikowała piosenkę, w której teledysku pojawił się Pikachu oraz Pichu. Piosenka oczywiście utwór pojawi się w Pokemon 25: The Album.

<—— Po lewej stronie możecie obczaić jak to wygląda.

Jako ciekawostkę dodam, że pewnego razu pewien amerykański influencer (Justin Odell Lundy) zauważył jak pewien dzieciak sprzedaje karty pokemon. Okazało się, że zbiera pieniądze by pokryć koszty leczenia jego chorego psa. Cała sytuacją stała się bardzo głośna. Bryson Kliemann, bo tak nazywa się chłopiec, otrzymał masę prezentów. Jego mama niestety wyłączyła już tę możliwość, ale postanowiła wysyłać boxa kart każdemu, kto chce mu wysłać swoje karty.

Źródła:

pokemon.com

@LEGENDSLima (Twitter)

@Katy Perry (YouTube)

eurogamer.pl

heartofappalachiasblog.tumblr.com