Zapraszam do kolejnego Przeglądu tygodnia!

POKEMON JOURNEYS

1 lipca miała premierę spolonizowana wersja pierwszej serii Pokemon Journeys. Pokemon Seria Podróże jest dostępna w serwisie Netflix i ma 48 odcinków. Kolejne odcinki będą dodane w serii Master Journeys i dopiero wtedy, kiedy oficjalnie skończy się angielska emisja. Osobiście sprawdziłem jak to wygląda i… tia nie jest najlepiej XD. A wy, co sądzicie o polskim dubbingu?

G O H ~ piękne imię XD

Podczas małej przerwy emisji w Japonii wypuszczony został trailer do najnowszych odcinków. Co ciekawsze powraca jedna z towarzyszek Asha – Dawn. Chociaż to tylko moje domysły, to wydaje mi się, że ma ona jakiś związek z Darkraiem i Cresselią, których również widzimy w zwiastunie. Całość zapowiada się bardzo ciekawie. Może wy macie jakieś pomysły?

POKEMON GO

Do 16 lipca na Raid Hour pojawia się defensywna forma Deoxysa. Niestety bez możliwości odmiany shiny. Na infografice przedstawione zostały pokemony, które są dobrym kontrami.

Dla chętnych dostępny do kupienia jest płatny community day na Tepiga (2 zdjęcie). Podczas wydarzenia do odebrania są tradycyjne bonusy i rożne zadania.

UWAGA! Bilet można kupić do końca dnia 03.06.2021r.

Wakacje w lipcu zaczniemy od nowych tasków i nowych encounterów. Z tym idzie również nowy Research Breakthrough, a w nim Rufflet. Większość pokemonów występuje w odmianie shiny, jednak nie wszystkie.

Równolegle Pokemon GO ma crossover z Pokemon TCG. Z tego powodu z obu grach możemy znaleźć coś fajnego. Jeśli dostaniemy nową kartę profesora Willowa Professor’s Research, z kodu dołączonego do niej możemy dostać ekskluzywny research. W queście znajdziemy różne zadania i nagrody.

Źródła:

@LEGENDSLima (Twitter)

@ポケモン公式YouTubeチャンネル (Youtube)

gamingsociety.pl