Siema tu Kosalokopoko i zapraszam do Przeglądu tygodnia 🙂

POKEMON GO

Do 12 stycznia na Raidach pojawia się mityczny pokemon Genesect z Burn Drivem (niestety bez formy shiny). Zabierzcie swoje ogniste Pokemony i grupkę znajomych. Po prawej macie infografikę z idealnymi kontrami. 

Jeśli nadal nie macie Genesecta, to jest idealna okazja.

W okresie 5-10 stycznia odbywa się wyzwanie kolekcjonerskie. Pokemony z regionu Unova pojawiają się dużo częściej. Dobry event na powiększenie zawartości naszego Pokedexu i zdobycie limitowanego medalu.

Łapcie póki dają hehe.

ANIME

W internecie rozeszła się plotka, że nasz Ash będzie posiadał skamielinę – Dracovisha. Podejrzenie wzięło się z plakatu przedstawiającego głównych bohaterów, oraz pokemony, które były i raczej się pojawią w anime. Wszystko napędzało fakt, że następny odcinek jest bardzo związany z wykopaliskami. Z ostatniej chwili wiadomo, że wyciekło zdjęcie ze sceną końcową, które potwierdza tę plotkę, a nawet widoczny jest Go ze swoim Arctozoltem.

Edit: Potwierdziło się że screen nie był sfałszowany 😀

POKEMON SWORD/SHIELD

W tym miesiącu przywitają nas G-Max Snorlax wraz z G-Max Duraludonem. Chyba każdy stał się przez ten wolny okres takim Snorlaxem, więc dlaczego by nie mieć takiego w grze. Duraludon też niczego sobie, bo jest odporny aż na 9 typów!

Polowanie uważam za rozpoczęte (:

Żrodła:

@LEGENDSlima (Twitter)

@PLDHnet (Twitter)

@Pokemon Club (Facebook)

Pokemon.com