Witam, nowy Przegląd wlatuje, a w nim:

POKEMON GO 

W tym tygodniu przywitaliśmy wiosnę (chociaż u niektórych nadal leży śnieg). Od 24 do 29 marca odbywa się Weather Week, w którym możemy zdobyć deszczową formę Castforma w odmianie shiny. Co więcej pokemony w dziczy są teraz w motywie deszczowo-wodnym, a na Mega Raidach możemy spotkać: M-Houndooma, M-Manectrica, oraz M-Abomasnow.

Chciało by się rzec: HAIL YEAH!

Tak prezentuje się ranking obecnie najsilniejszych pokemonów elektrycznych w Pokemon GO. Warto się przyjrzeć, które stworki warto wzmacniać.

Ta wiosna będzie burzliwa. Do końca marca na Raidach możemy zdobyć Thundurusa w jego formie Therian, a do godziny 20:00 28 marca nawet Rayquaza’ę. Na zdjęciach macie dobre kontry na te dwa legendarne pokemony.

ULUBIONE POKEMONY NA CAŁYM ŚWIECIE

Niedawno jedna ze stron z okazji 25. rocznicy kieszonkowych stworków przeanalizowała wyniki wyszukiwarki Google w celu znalezienia ulubionych pokemonów na świecie. Wyniki są w większości podobne, bo znajdują się tu tylko pokemony z pierwszej generacji. Jednym z ciekawszych wyników jest Polska. Prawdopodobnie tutaj zaszło jakieś nieporozumienie, a to za sprawą sklepu meblowego o takiej samej nazwie. Według mnie śmieszna pomyłka. Chociaż tak naprawdę kto wie…

I tym sposobem, Pikachu zostaje „najpopularniejszym/ulubionym” stworkiem w większości państw. Niestety przez tę pomyłkę z Polską ciężko stwierdzić czy wyniki są w 100% rzetelne. Wiemy jedynie to, że Pikachu jet najbardziej rozpoznawalnym pokemonem na świecie, w końcu jest maskotką całej franczyzy.

ANIME

W sieci ukazał się obrazek promocyjny z breloczkami związanymi z anime. Niestety zdjęcie jest jakości ziemniaka, ale da się dojrzeć breloczki przedstawiające Kubfu oraz dwie formy Urshifu. Czy to oznacza, że wkrótce pojawi się wątek związany z Isle of Armor? Tego nikt nie jest pewien.

Źródła

@LEGENDSLima(Twitter)

thetoyzone.com

@pokemon.clubx(Facebook)